Hakkımızda

ASAL TEKNİK, 2010 yılında Ahmet Uysal tarafından kurulmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olup, İstanbul Teknik Üniversitesinde Mekatronik Yüksek Lisansı yapmıştır. Plastic sektöründe uzun yıllar içerisinde mühendis olarak kazandığı deneyim ve Bakım müdürü olarak görev yaptığı yılların ardından, kendi firmasını kurmak istemiş ve 2010 yılında Asal Teknik Endüstriyel Otomasyon Ltd. Şti.’ni kurmuştur.

2012 yılında şirkete ortak olarak Ethem Uysal katılmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezundur ve bu güne kadar ki kariyeri içerisinde özel sektörde, çeşitli firmalarda Üretim Mühendisi, Personel Şefi, Hidrolik – Mekanik Üretim Mühendisi olarak görevler yapmıştır.

Sektörde yıllar içerisinde edindiğimiz deneyim ve geliştirmeler sayesinde, temsilcisi olduğumuz makina firmaları ile Türkiye pazarı arasında güvenilir ortaklıklar kurulmasını sağlamaktayız ve böyle olmaya da devam edeceğiz. Her yeni güne güçlenerek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için başlıyoruz.

Sektör içinde siz değerli müşterilerimiz ile beraber üretiyor olmaktan mutluyuz. Bize duyduğunuz güvene teşekkür ederiz.